התקשרו עכשיו 052-6295334

נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • heart_iconנשמר!
  • 0

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
נשמר!

שידת טואלט


היא נחשבת לאחד מרהיטי החובה, וכמעט בכל בית. או, לכל הפחות, בבתים שיש בו נשים או נערות צעירות. שידת טואלט היא רהיט שימושי מאד לנשים המחפשות פתרון אחסון יעיל אבל גם יפה. כזה שמשתלב נהדר לצד האלמנטים האחרים שבחדר ואף תורם לא מעט לעיצובו. שידת טואלט מוצעת כיום בעיצובים ובסגנונות שונים, בצבעים וגם בשלל של מידות. אפשר להניח אותה בסמוך למיטה, צמוד לקיר בכניסה או בכל מקום אחר שרוצים, כך שהגישה אליה תהיה קלה ונוחה.

מבחר רחב של אפשרויות, סגנונות ועיצובים

מי שמחפש (או מחפשת) שידת טואלט חדשה לבית, יגלה שהאפשרויות הן רבות מאד. בעוד שבעבר עיצובי השידה היו לרוב לפי קו מסוים, בסגנון עיצוב קלאסי יותר או כפרי, הרי שכיום הסיפור הוא אחר וסגנונות העיצוב הם מגוונים יותר. אפשר להניח את השידה בכניסה אל הבית, ליד הדלת, אפשר להניח אותה בחדר השינה שתשמש כמעין שולחן איפור ואפשר גם להפוך אותה לאלמנט דקורטיבי לכל דבר, אותו מניחים בחלל הפתוח כדי שיוסיף לאווירה ויהפוך אותו למסוגנן ומיוחד הרבה יותר. ישנן שידות טואלט המעוצבות בסגנון ויקטוריאני (מה שהיה מקובל ונפוץ מאד בעבר), ישנן כאלו המשלבות אלמנטים עיצוביים האופייניים לריהוט האנגלי הכבד יותר. ישנן שידות טואלט המעוצבות בסגנון כפרי, פרובנס ויש את אלו המודרניות יותר.

איך משלבים את השידה במרחב עצמו

בדומה לשילובו של כל רהיט אחר, כדי לשלב את השידה יש להגדיר תחילה את הסגנון העיצובי הכללי הקיים במרחב: האם מדובר בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי או אולי וינטאג' או רטרו. אחד היתרונות של השידה הזו הוא יכולתה להיטמע בהצלחה רבה, ולו בשל סגנונה והאופן שבו היא בנויה, לצד עיצובים רבים. כך שגם אם בוחרים שידה המעוצבת בסגנון אנגלי הסבירות שתתאים לבית, המעוצב בסגנון מודרני היא רבה מאד. היופי, במקרה הזה, הוא דווקא הניגוד. השילוב בין שני סגנונות עיצוביים שונים שיחד יוצרים מראה חדש, יפה יותר. מעבר לכך, יש לקחת בחשבון גם את המקום שבו היא תעמוד. חשוב להתייחס אל הצרכים הקיימים – האם מעוניינים להיעזר בה כפתרון אחסון או כאלמנט דקורטיבי בלבד וגם את הגודל של המרחב עצמו. שידת הטואלט איננה גדולה ולא תופסת מקום רב. יחד עם זאת, כדי שתקבל את תשומת הלב הראויה לה, כדאי להניח אותה במקום שבו אף רהיט אחר איננו מעפיל עליה ולא גונב את הפוקוס ממנה.

רוצה להוסיף את המוצר ל-WISHLIST?
היכנסי לחשבונך או הרשמי לאתר

הרשמה / התחברות