התקשרו עכשיו 052-6295334

נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • heart_iconנשמר!
  • 0

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
נשמר!

סלונים מעוצבים


היכן ניתן להשיג סלונים מעוצבים?

ישנן חנויות רהיטים מיוחדות המציעות את האפשרות של עיצוב אישי של רהיטי הסלון ובנוסף ניתן לעשות זאת על ידי ליווי של מעצב רהיטים וטקסטיל.
כך אפשר לשמור על עקרונות עיצוב אוניברסליים ואפילו להביא לידי ביטוי ברהיטים את האמירה האישית של הלקוח עצמו או של מי מבני משפחתו. כך לבטח הסלון שיתקבל יהיה מתאים בדיוק ללקוח מכל הבחינות, בדיוק כפי שהלקוח רצה. כל שנותר הוא להביא את הסלון אל הבית וליהנות ממנו.

למי מתאימים סלונים מעוצבים בהתאמה אישית?

ישנם לא מעט אנשים שרוצים שפריטי הריהוט שנמצאים בבית שלהם יהיו ייחודיים, כלומר שרק להם יהיה אותם. הם לא רוצים שלאדם נוסף תהיינה בדיוק אותן הספות, או דגם של בד או כיסוי או כריות זהות.הם מוכנים להשקיע זמן, כסף ומחשבה בחיפוש סלונים מעוצבים בהתאמה אישית ובכך מבטיחים שאכן לעצמם ייחוד ובלעדיות בכל מה שקשור לרהיטי הסלון שלהם – ספות, כורסאות, הדום, שולחן סלון ואפילו מזנון שעליו ממוקמת הטלוויזיה או פריטי נוי שונים.
בנוסף לאלה, ישנם לא מעט אנשים אשר הטעם שלהם הוא ייחודי ואפילו יוקרתי או מפואר והם לא מוצאים שום רהיט שמוצא חן בעיניהם בתצוגה של החנויות.

לכן אנשים אלה בוחרים באפשרות של רכישת סלונים מעוצבים בהתאמה אישית וכך מבטיחים לעצמם שהסלון שיתקבל יהיה תואם באופן מדויק לבית שלהם, לדרישות שלהם והכי חשוב – לרצונות שלהם. הם לא רואים סיבה להתפשר על שום פרט הקשור בעיצוב אישי של הסלון ודואגים שכל הפרטים הדרושים אכן יופיעו.

ייצור סלונים מעוצבים בהתאמה אישית

החלפת הריהוט בבית היא תהליך נפלא ומרגש. אט אט כל חדר לובש חדש, הרהיטים מתחלפים והמראה הכולל של הבית משתנה. ישנו קסם מיוחד בעצם השינוי עצמו וכמובן במראה המתקבל והאווירה כולה הופכת להיות אחרת – גם בבית כולו וגם בחדר הספציפי שבו הוחלפו הרהיטים או בוצע תהליך של עיצוב מחדש.
כאשר אנשים מחליטים לשנות ולהחליף את הסלון למשל הם בדרך כלל ניגשים אל חנות ובוחרים ריהוט חדש מתוך קטלוג קיים. לא הרבה אנשים מודעים לאפשרות של סלונים מעוצבים בהתאמה אישית.
רהיטים בהתאמה אישית, כמו שניתן להבין מהשם שלהם, אלה רהיטים שהלקוח מעצב בדיוק כפי שהוא רואה אותם בדמיונו. הלקוח אינו מתפשר על עיצוב מתוך חוברת או קטלוג אלא מוציא את הפועל את התכניות שיש לו בראש, את איך שהוא מדמיין את הרהיטים ובדיוק את איך שהו היה רוצה שהסלון ייראה.
בעיניו של הלקוח אין שום סטנדרט מלבד זה שהוא מחליט עליו בעצמו. גודל, מידות, צבע, סוג בד או כיסוי, עם או בלי כריות, משענת גבוהה או נמוכה – כל אלה ניתנים לבחירתו והחלטתו הבלעדיות.

רוצה להוסיף את המוצר ל-WISHLIST?
היכנסי לחשבונך או הרשמי לאתר

הרשמה / התחברות