התקשרו עכשיו 052-6295334

נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • heart_iconנשמר!
  • 0

  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
נשמר!

שעון קיר


אחד מפרטי העיצוב הקלאסיים ביותר, אתו אתם יכולים לשדרג את מראה הבית, הוא שעון קיר מרשים ואיכותי. שעוני קיר הם אחת האטרקציות המיוחדות ביותר, כאשר שעוני קיר דקורטיביים, ענקיים וייחודיים קישטו קירות של טירות כבר במאה הקודמת וכמובן שהם אינם רק לשם עיצוב, אלא שימושיים ביותר. למעשה הם מהווים פריט חובה בכל אחוזה ובית, בכל מקום אליו פניתם, מסעדות, בתי מלון וכדומה, בכל מקום אפשר לראות שעון קיר גדול ויפה תלוי על אחד הקירות.

חזרתו של שעון קיר כפריט עיצוב וינטאג' אופנתי – פריט חובה בכל בית

כיום, בעידן הדיגיטלי, היכולת לדעת מה השעה, קיימת בכל מכשיר טלפון סלולרי, במכשירי רדיו עם תצוגה דיגיטלית וכדומה, ומכל מקום כמעט אפשר לראות את השעה.
עובדה זו גורמת אפילו עוד יותר רכישת שעון קיר לצרכי עיצוב לצעד חכם בדרך להפיכת הבית שלכם מרשים ומיוחד.
ישנו מגוון עצום של שעוני קיר מסוגים שונים, גדלים וצורות שונות, מתקופות שונות של ההיסטוריה וחברות רבות של שעונים לא עומדות במקום ומייצרות היום שעוני קיר מדהימים, חלקם שומרים בדיוק על הצורה המקורית, עם גופים גדולים, מחוגים מקוריים, ספרות, בין אם רומיות או עכשוויות, וחלקם משלבות את הטכנולוגיה החדשה בגוף השעון, מה שהופך את השעון לחוויה מרתקת ופריט עיצובי מרשים ביותר, שכל אחד ישמח להתקין בביתו.

הזמן עצר מלכת – שעוני קיר בעידן החדש

דווקא כיום, כאשר הנגישות לדעת מה השעה נמצאת בשיא וכל אחד יכול לברר בכל מקום כמעט מה השעה, אם זה באוטובוס, דרך הסמארטפון וכדומה, כאשר אנו נתקלים בשעון קיר גדול ומעוצב, חיוך עולה לנו על השפתיים.
יש כמובן שעוני קוקייה, שעונים עם פעמון מכאני או שעוני קיר אשר מותקנים בהם בובות קטנות ומה לא, מה שהופך את השעון לאטרקציה נדירה וכיפית בכל בית.
את שעוני הקיר אפשר למצוא בדרגות שונות, החל משעונים פשוטים, שטוחים ועגולים, המגיעים במחירים זולים מאוד, והם עדיין מרהיבים ואפשר למצוא אותם ברשתות ובחנויות שונות, ועד שעוני קיר ייחודיים בצורות שונות אשר מהווים פריט אספני, שקשה למצוא אותם במקומות רבים.
יש מגוון רחב של פרטי עיצוב כיום, אך בחירה בשעון קיר, בין אם פשוט או יוקרתי, היא צעד חכם לעיצוב הבית, ופריט זה הוא נהדר גם עבור מי שאוהב להיות מעודכן בשעה של היום כל הזמן, וגם עבור מי שהעיצוב בראש מעייניו, ולא כל כך חשובה לו השעה.
הפופולריות של שעוני הקיר חוותה עליות וירידות אך תמיד היה זה פריט חובה, שכל משפחה צריכה וכל בית החל מדירה פשוטה ועד לטירה מלכותית, חייבים שיהיה להם בבית.

נצלו את העושר האדיר בתקופתנו והמחירים הזולים יחסית ושדרגו גם את ביתכם בפריט הקלאסי שאף פעם לא יצא מהאופנה.

רוצה להוסיף את המוצר ל-WISHLIST?
היכנסי לחשבונך או הרשמי לאתר

הרשמה / התחברות